Followers
    No records found to display.
Editors

    No editor.

Anastacia Biography

"Tina Turner'in genç ve beyaz hali" diye tanimlanan Los Angeles'li sarkici ilk albümüyle piril piril parliyor!


I'm Outta Love ile dünyayi ayaga kaldirdi. Ilk single'yla Los Angeles'ten gelen genç yildizi kimileri "Tina Turner'in genci ve beyazi" diye tanimliyor. Sesi öylesine güçlü ve soul ki... Bu genç sarisinin, seksapeli ile de gelecegi parlak görünüyor.


Von Newkirk

Adim Anastacia Newkirk ve 17 Eylül 1973 dogumluyum. Babamin akrabalari Ikinci Dünya Savasi sirasinda Von adini almislar. Babam hakkinda çok fazla sey bilmiyorum. Ben 3 yasindayken evi terk etti. Annem, hem annem hem de babam oldu. Anastacia'ya gelince... Annem üvey kardesi Cendrillon'un göbek adini bana vermis.


Sanatçi aile

New York'ta dogdum. Annem ve babam bosanincaya kadar orada yasadim. 14 yasinda, Manhattan'a yerlestik. Babam, dogu tarafinda, otellerde ve gece klüplerinde sarki söylüyordu. Annem de aktrist. Broadway'da müzikal komedilerde oynadi.


Dans delisi

Büyük ablam ile New York'taki 1018 adli gece klübünün müdavimiyiz. Orada housemusic ve freestyle'i kesfettik. Ondan öncesinde bu müziklerin ne oldugunu bilmezdim ama ritmler bana çok yakin geldi. Sarkilari dans ederek yorumlarim. Rahat, özgür...


Kliplerin dansçisi

Ben bir zamanlar Clup MTV'nin ailesinden biriydim.. Pekçok basarili klipte dans ettim. Everbody Get Up, Twist And Shout... Bir gün bir prodüktörün ilgisini çektim ve bana "Sarkici olmak ister misin?" diye sordu.


Kendi gibi olmak

Yeteneklerimi gelistirmek için sürekli çalisiyorum. Her defasinda neyi nasil yapmam konusunda kafa yoruyorum. Yani yeni albümümü nasil yapmaliyim diye. Etrafimdakiler beni kisitliyor. Ama ben yine bildigimi okuyorum. Ben, bugünün gençligine hitap ediyorum ve onlar da benden hip hop yapmami istiyor.


Büyük firsat

1998'de ilk kez bir ajansa kaydoldum. MTV'nin The Cut yarismasina katilmak için basvurdum. 160 aday arasindan, juri geriye 10 finalist birakti. Benim sarkim Not That Kind kazandi. Bu olay kariyerimde büyük firsatlar yaratti.


Michael Jackson telefonda

The Cut'un etkisi inanilmazdi. Michael Jackson beni aradi! Oysa aylar boyunca ben onun pesindeydim. 1999 Mart ayinda, en sonunda Michael Jackson'un Plak sirketi Epic ile ilk ciddi kontratimi imzaladim.


Black or white?

Sesimin black oldugunun söylenmesi beni biraz sinirlendiriyor. Ve ayrica bu beni oldukça sasirtiyor. Aslinda en iyi sarkicilar özellikle siyahlardir. (Biraz dalkavukluk edeyim)


Yakisikli sevgilim

Sevgilim Los Angeles'te yasiyor. Onun disinda kimse ile ilgilenmiyorum. Bir zamanlar gönül maceralari yasadim. çok kalp kirdim ve benim de kalbim kirildi. ünlenince benimle ilgilenenler dogal olarak artti. Beni seksi ve sevimli buluyorlar.


Gelecege dogru...

Bilinçli ve güvenle gelecege bakiyorum. Meslegimde kendimi gelistirmem gerektigini çok iyi biliyorum. Sarki söylemeyi sevmek veya geçmisteki basarilara sirtini yaslamakla olmuyor. öncelikle showbiz'i iyi tanimak gerekiyor. Bu konuda fikir sahibi oldum diyebilirim. Köpekbaliklarina dikkat!!!  smiley


Submitted by : Diego
Source : -
Anastacia Anastacia
Followers
    No records found to display.
Editors

    No editor.

Artist List

Hiçbir sanatçıyı takip etmiyorsunuz.


Lyrics List