Erdem Genç
Erdem Genç
26 Mart 1983 Follow
Social Media
Followers
    No records found to display.
Editors

    No editor.

Erdem Genç Biography
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunudur. 
İstanbul Üniversitesi Adalet Bölümü’ne devam etmektedir. Özyeğin Üniversitesi MBA (Girişimcilik Yüksek Lisans burslu) ardından Aston Üniversitesi‘nde doktora çalışmalarını sürdürmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi Etkinlik ve Eğlence Sektörü’nde Pazarlama Yönetimi eğitimleri almış, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF onaylı Profesyonel Koçluk sertifikası sahibidir.

Yabancı Dil Ağırlıklı lisedeki ve üniversitedeki İngilizce eğitimleri dışında İngiltere’de Londra Oxford House College ve Amerika’da San Francisco EF Dil Okulu kurslarına katılmıştır.

2015 Yazında Amerika’da New York Üniversitesi‘nde Tisch Sanat Okulu – Oyun Tasarımı (NYU Tisch School Of Arts – Game Design) bölümünde eğitim almıştır.

Şirketlere takım çalışması ve motivasyon atölyeleri düzenleyen M3 Works Kurumsal Organizasyon ve Park Kitap Yayıncılık Hizmetleri şirketleri kurucusudur. Ayrıca edebiyat, müzik ve fotoğraf gibi uğraşları bulunan Genç’in "20 Yaşında Patron Olmak", "Debut", "Küba Ritmi" ve "10 Yaşında Girişimci Olmak" adlarında dört kitabı bulunmaktadır.

1999-2004 arası Metal Monster dergisi editörlüğü yapmış, Köprüaltı, Şebek, Dream, Fortune dergilerinde yazmıştır.

Soul Shred'le 2003, Karma ile 2009 tarihli olmak üzere solist olarak kayıtları bulunmakta, Varillaz ve Ritmbox Ritim Atölyesi ile 2006'dan beri perküsyon çalmaktadır.
3. İfsak Genç Fotoğrafçılar Festivali, Modern Face Of Istanbul gibi birçok sergide yeralmış, sırasıyla İzzet Keribar, 3. Kingston & Fotoğraf Dergisi ve 4. Kingston & Fotoğraf Dergisi yarışmalarından ödüllü bir amatör fotoğrafçıdır. Istanbul Park’ta gerçekleşen Intercity Silver Cup'ta, TOSFED lisanslı yarış pilotudur.

Young Ceo Club Başkanı, JCI Bahçeşehir Yönetim Kurulu üyesi, Harley Davidson Sahipleri Derneği (HOG), TOBB Genç Girişimciler Kurulu, TEGEP ve YTÜMed üyesidir.

Beş yüzün üzerinde şirket, üniversite, lise ve sivil toplum kuruluşunda “Girişimcilik” ve “Takım Çalışması” konulu seminerler veren, etkinlik organizasyonlarında bulunan Erdem Genç’in TÜGİAD, Boğaziçi Üniversitesi, Startup Weekend, JCI, Lions, Peryön, Eduplus gibi çeşitli kurumlardan ödülleri bulunmaktadır.

World Tourism Forum 2015, 2016 ve 2017’de üç yıl üst üste En İyi Etkinlik Sağlayıcısı (Best Event Supplier) ödülünü M3 Works adına almıştır.

2015-2016 döneminde 100’den fazla ülkede şubesi bulunan Uluslararası Genç Girişimciler ve Liderler Derneği (JCI) tarafından düzenlenen TOYP (Ten Outstanding Young Person) organizasyonunda İş Dünyası ve Girişimcilik alanında Türkiye’nin En Başarılı Genci ünvanıyla ödüllendirilmiştir.

Geçtiğimiz yıl Türkiye Gençlik Zirvesi‘nde Yılın Genç Girişimcisi Ödülü, bu yıl da Kültür Üniversitesi tarafından Yılın Girişimcisi ödülleriyle onurlandırılmıştır.

Submitted by : Diego
Source : -
Erdem Genç Erdem Genç
Social Media
Followers
    No records found to display.
Editors

    No editor.

Artist List

Hiçbir sanatçıyı takip etmiyorsunuz.


Lyrics List